Керуючтй партнер DéFENSE Олена Мироненко-Шульган взяла участь у засіданні РАУ

14 лютого цього року членів ради молодіжного комітету NextGen було запрошено на засідання Ради адвокатів України, яке відбулося в Києві у приміщенні Національної асоціації адвокатів України. За порядком денним розглядались питання про діяльність Національної асоціації адвокатів України та органів адвокатського самоврядування, було приділено чималу увагу забезпеченню прав та гарантій адвокатської діяльності.

«Це був чудовий дивовижний досвід важливість якого складно переоцінити. Як на мене, кожен молодий адвокат має брати участь в органах адвокатського самоврядування для того, щоб створювати нову адвокатуру вже сьогодні. Для цього Національна асоціація адвокатів України сприяє залученню молоді та надає можливості для професійного розвитку. Комітет NextGen відкритий для всіх молодих адвокатів України. Колеги, приєднуйтесь!» – зазначила член ради комітету Олена Мироненко-Шульган.

Залучення до РАУ представників з регіонів – важливий напрямок з обміну досвідом та знайомством з адвокатським самоврядуванням. На цьому засіданні від UNBA NextGen був представник з Дніпра, Алевнина Башкєєва, що виступила з вітальним словом та розповіла про майбутні заходи молодіжного комітету у регіоні.

“Можливість стати членом команди є не лише у представників ради комітету міста Києва, але й у будь- якого молодого адвоката з регіонів. Головне- бажання працювати та йти в ногу з часом”, – нагадує Олена Мироненко-Шульган.