Група адвокатів, яким не байдуже майбутнє молодого покоління країни, започаткували Адвокатську ініціативу “СтопБулінг”

Група адвокатів, яким не байдуже майбутнє молодого покоління країни, до якої увійшла і Керуючий партнер АО DéFENSE Олена Мироненко-Шульган, започаткували Адвокатську ініціативу “СтопБулінг”. Адвокатська ініціатива “СтопБулінг”- це колектив адвокатів, який захищає права людини та, насамперед, дитини.
З 19 січня 2019 року в Україні почав діяти новий закон про цькування і введено поняття «булінг», якого в українському законодавстві раніше не було. Це дозволило запустити нові механізми протидії такому явищу та започаткувало боротьбу з ним на рівні держави.
Саме сьогодні проблема булінгу серед учасників учбового процесу постала так гостро і потребує протидії з боку держави, громадськості та адвокатури.
Так, за даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), минулого року 67% українських дітей віком від 11 до 17 років були жертвами, кривдниками або свідками булінгу.
Крім того, згідно з дослідженнями Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Україна входить в першу десятку країн Європи (9 місце з 42 країн) за його поширеністю серед 11-15-річних школярів.
Основними цілями Адвокатської ініціативи “СтопБулінг” є:
– координація роботи адвокатів в справах, де є ознаки булінгу;
– підвищення правової обізнаності громадян та учасників учбового процесу з питань булінгу.
Ми віримо, що адвокати зможуть зробити життя дітей більш захищеним!