Старший партнер Адвокатського об’єднання DéFENSE Тетяна Мироненко разом з керівництвом акціонерної компанії “Smart Energy Group” провела зустріч з Головою Житомирської обласної ради Володимиром Ширмою та в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації Віктором Градівським

22 серпня 2018 року, Старший партнер Адвокатського об’єднання DéFENSE Тетяна Мироненко разом з керівництвом акціонерної компанії “Smart Energy Group” провела зустріч з Головою Житомирської обласної ради Володимиром Ширмою та в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації Віктором Градівським.
Метою зустрічі було обговорення проекту, пов’язаного з будівництвом сонячних електростанцій на території Житомирської області. Представники компаній надали пропозиції щодо земельних ділянок, на яких можливе розміщення сонячних електростанцій та інформацію, пов’язану з процедурою оформлення зазначеного проекту.
Також, на зустрічі було відмічено, що розвиток відновлюваної енергетики має велике значення з огляду на подальшу долю регіону, оскільки горючі корисні копалини, що є основою виробництва енергії, мають обмежені запаси, які рано чи пізно будуть вичерпані. Україна має величезний потенціал для розвитку джерел відновлюваної електроенергії. Грамотне використання природних ресурсів країни дозволило б істотно скоротити частку екологічно шкідливого виробництва електроенергії в загальній генерації.
В свою чергу, “Smart Energy Group” – компанія, основною метою діяльності якої є виробництво, інвестиції, консультування та інжиніринг відновлюваної енергетики. Дана компанія створена в Болгарії у вересні 2009 року, розпочала свою діяльність у 2010 році, отримавши необхідні ліцензії на встановлення сонячної електростанції за короткий термін. Станом на сьогодні успішно здійснює свою діяльність у Південно-Східній Європі та співпрацює з червня 2018 року на території України з Адвокатським об’єднанням DéFENSE.
У своєму інтерв’ю, Володимир Ширма наголосив, що сподівається на позитивний результат зустрічі: «Реалізація такого роду проектів стимулює залучення інвестицій в сектор виробництва електроенергії на Житомирщині, збільшує виробництво «зеленої» енергії, що позитивно впливає як на екологію, так і на економіку регіону в цілому».